UkRu

HIGHBAY HBPIR15m SENSOR

Розрахувати проект

HIGHBAY HBPIR15m SENSOR

Клас захисту IP65

Детектор присутності HBPIR15m PIR (пасивний інфрачервоний) забезпечує автоматичне управління світловими навантаженнями за допомогою додаткового ручного управління. HBPIR15m - це високочутливий PIR-детектор, придатний для застосування у високих відсіках, таких як склади та заводи, і де потрібна висока чутливість виявлення. Він спеціально розроблений для кріплення на світильнику у стилі високих відсіків. Доступні дві моделі: увімкнення / вимкнення та DALI.
Пристрій виявляє рух за допомогою ПІР-датчика та вмикає навантаження. Коли площа більше не зайнята, навантаження вимкнеться через регульований період очікування. Прилади мають стандартний рівень захисту IP65, тому придатні для зовнішнього використання, а також для вологих та змивних приміщень. Всі функції повністю програмуються за допомогою ІЧ-трубки.

Загальні дані:
Напруга мережі: 230 В +/- 10%, 50 Гц
Комутаційне навантаження: 2А
Діапазон робочих температур, °C: ta -10 … + 35 (версія tmin-30C з ta -30 … + 35 за бажанням)
Клас захисту IEC: II
Код захисту від проникнення: IP65
Розміри: 151x80x74
Монтажний отвір: Ø20x17мм
Вага: 0,15 кг

Продукція:

HBPIR15m Вбудований PIR-датчик для високої стелі (до 15 метрів) з контролем увімкнення / вимкнення
HBPIR15mD     Вбудований PIR-датчик для високої стелі (до 15 метрів) з контролем DALI
HBPIR15mtmin-30C Вбудований PIR-датчик для високої стелі (до 15 метрів) з контролем увімкнення / вимкнення, придатний для низьких температур навколишнього середовища до -30° C
HBPIR15mDtmin-30CВбудований PIR-датчик для високої стелі (до 15 метрів) з контролем DALI, придатний для низьких температур навколишнього середовища до -30° C

Діаграма виявлення

Примітка: максимальна висота кріплення 20м

ВисотаДіапазон виявлення
9x9м
16x16м
10м26x26м
15м40x40м

HBPIR15m включає два маскувальні екрани, що дозволяють точно маскувати форму виявлення. Маски можна легко формувати, створюючи схеми виявлення, придатні для таких застосувань, як проходи та кути, і для звуження діаметра виявлення.

Функціональність датчика

Режим виявлення
Присутність. При виявленні руху навантаження автоматично включається. Коли площа більше не зайнята, навантаження автоматично відключається через регульований проміжок часу.
Чутливість до руху датчика PIR можна регулювати за допомогою параметра Чутливість.
Примітка: Щоб допомогти у налаштуванні Чутливості, увімкніть світлодіодний тест на прогулянку, який блиматиме червоним кольором при виявленні руху.
Увімкніть / Вимкніть рівень
Визначення заповнюваності можна зробити залежно від рівня навколишнього освітлення за допомогою параметрів Lux On Level і Lux Off Level.

Підтримувана освітленість (збирання денного світла) - лише варіанти DD та AD
Детектор вимірює загальний рівень освітленості в зоні виявлення і обчислює правильну потужність світильників, щоб досягти заданого рівня люкс (підтримка освітленості або збирання денного світла).

Основне програмування - варіанти HBPIR7m та HBPIR7mD

Функціональність HBPIR7m, HBPIR7mD контролюється низкою параметрів, які можна змінити або запрограмувати будь-яким із наступних пристроїв: інфрачервона трубка HBPIR або інфрачервона трубка HBPIR з РК-дисплеєм. Для більшості основних операцій програмування можна використовувати інфрачервону трубку HBPIR, і наступні процедури засновані на використанні цього пристрою. Наведіть слухавку на датчик і надішліть необхідні команди програмування на пристрій.

Рекомендована продукція

Розрахунок проекту
Для розрахунку проекту введіть свої дані і ми Вам зателефонуємо з більш детальною інформацією

Розрахунок проекту

Розширений доступ до каталогу продукції.
Перегляд модифікацій світильників і їх світлотехнічних характеристик.
Замовити
Підбір аналогів
Для підбору аналогів введіть свої дані і як тільки ми підберемо аналоги ми Вам зателефонуємо з більш детальною інформацією.

Підбір аналогів

Для підбору аналогів залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.
Замовити
1