UkRu

HIGHBAY СЕНСОР HBEAIR

Розрахувати проект

HIGHBAY СЕНСОР HBEAIR

Можливість бездротового зв'язку та групування

Датчики HBEAIR, встановлені на приладі, забезпечують включення освітлення лише тоді, коли і де це потрібно. Датчики в поєднанні з ними можуть принести величезні переваги в енергоменеджменті, оскільки забезпечують виявлення зайнятості та зондування денного світла на висотах до 16 метрів. Енергозбереження - зазвичай від 30% до 50%. HBEAIR можна легко запрограмувати за допомогою смартфона Android, що забезпечує надзвичайну гнучкість для введення світильників у групи та подальшого бездротового поділу на зони.
HBEAIR включає вдосконалену функціональність групування, що дозволяє розподіляти місця та зонувати. До 40 датчиків можна управляти разом в одній групі, а потім групу можна розділити на максимум 6 зон. Завдяки цій розширеній функціональності група може бути запрограмована таким чином, що зона досягає повного рівня освітлення при виявленні руху, тоді як інші зони затемнюються до нижчого рівня фонового освітлення. Це збільшує економію енергії, забезпечуючи при цьому освітлення в сусідніх областях.
Застосування: склади, складальні майданчики, холодильні камери.

Загальні дані:
Напруга мережі: 220-240 В, 50/60 Гц
Діапазон робочих температур, °C: ta -30 … + 65
Клас захисту IEC: II
Код захисту від проникнення: IP65
Розміри: 121x115x43
Монтажний отвір: Ø20мм
Вага: 0,15 кг

Продукція:

HBEAIR  Вбудований розумний датчик для високої стелі (до 16 м) та драйвер з бездротовим зв'язком та можливостями групування для управління освітленням

Діаграма виявлення

ВисотаДіапазон виявлення
3x3m
8x8m
12м12x12m
16м16x16m

Розподіл зайнятості в групах

Традиційним підходом до економії енергії є зменшення потужності, що часто призводить до рівня освітленості нижче рекомендованої практики. Більше того, світильники з автономним управлінням освітлення створюють так званий вигляд шашки на стелі. HBEAIR долає ці проблеми за допомогою розумних світильників за допомогою функцій групування та зонування; забезпечують повну світлову віддачу на зайнятих проходах і нижчі рівні фонового освітлення на незайнятих проходах. Естетичність простору підтримується фоновим рівнем освітлення, який не вимикає світильники, поки вся група не буде зайнята. Функцію спільного використання зайнятості можна ввімкнути (за замовчуванням) / вимкнути через додатки HBEAIR Field. Поведінку групового освітлення також можна налаштувати на рівень фонового освітлення або рівень освітленості польового завдання. Якщо групове розподіл зайнятості вимкнено, світильник не надає статус зайнятості іншим світильникам і не реагує на виявлення зайнятості з боку решти групи.
Після встановлення можна легко та швидко створити велику групу освітлювальних приладів із 40 світильників за допомогою додатків HBEAIR Field. За налаштуваннями за замовчуванням, доки зайнятість виявляється будь-яким світильником у групі, світильники вмикаються на рівні освітленості завдання, тоді як решта світильників у незайнятих районах групи залишаються на рівні фонового освітлення.
Примітка: Під час групового розподілу зайнятості збір світлового дня відбувається автоматично.

Збирання денного світла

Керування денним світлом вимкнено за замовчуванням у HEAIR. Коли ввімкнено управління денним світлом, датчик освітлення автоматично калібрує, коли живлення водія відключається. Потрібно щонайменше 5 циклів автоматичного калібрування (тобто 5 циклів потужності), щоб нове значення заданого калібрування було здійснено. Рівень освітленості світильника обмежений рівнем польового завдання (максимальний рівень освітленості) та фоновим рівнем (мінімальний рівень освітленості). Якщо рівень фонового освітлення встановлений на 20%, світло буде зменшуватися до 20% під час збирання світлового дня. Коли управління на основі денного світла вимкнено, послідовність автоматичного калібрування не відбуватиметься. Керування на основі денного світла неактивне після закінчення часу утримання датчика заповнення. На рисунках наведені приклади управління освітленням як з використанням денного світла, так і заповнення. Коли рівень денного світла низький, а мешканець присутній, рівень освітленості світильника обернено пропорційний рівню денного світла. Припускаючи, що рівень вхідного денного світла є постійним, рівень освітлення світильника залишається незмінним до закінчення часу витримки, після чого рівень освітлення світильника згасає до рівня фонового освітлення, залишаючись на цьому рівні тривалий час. Коли рівень денного світла високий, рівень освітлення світильника пропорційний рівню денного світла. Однак, коли денного світла достатньо, рівень освітлення світильника не зменшується нижче рівня фонового світла.

Функціональність датчика

Параметри управління освітленням

Усі параметри керування освітленням зберігаються в датчику, і можна налаштувати більшість із цих параметрів за допомогою NFC або ІЧ. На рисунку зображено зображення управління освітленням на основі заповнюваності.


-Fade для ввімкнення / вимкнення часу: Fade до ввімкнення - це час (від T1 до T2) від точки, в якій виявляється заселеність, доки світло не згасне до максимальної світлової потужності. Цей таймер встановлений на 0,7 сек і не налаштований.


-Час утримання: Час утримання - це час (від Т3 до Т4) з моменту, коли було виявлено останній рух (наприклад, мешканець залишив кімнату), до початку граціозного часу. Цей таймер за замовчуванням встановлений на 15 хвилин і може бути налаштований на від 1 до 120 хвилин.


-Час вицвітання грації: вицвітання грації - це час від T4 до T5, протягом якого світло приглушується від поточного рівня освітлення до рівня фону. За замовчуванням час вивільнення грації становить 10 секунд і може бути налаштований на 0 - 25 секунд.


-Продовжений час: тривалий час - це час від Т5 до Т6, на якому рівень фону підтримується на фіксованому рівні. Час продовження за замовчуванням становить 15 хвилин і може бути налаштований від 0 - нескінченності (Це гарантує, що світло ніколи не вимикається).

-Час згасання до вимкнення: Час згасання до вимкнення - це час (від T6 до T7), коли індикатори згасають від рівня фону до вимкнення після закінчення тривалого часу. Цей таймер встановлений на 0,7 сек і не налаштовується.


-Рівень налаштування завдання поля: рівень налаштування польового завдання використовується для налаштування необхідного рівня освітленості на площині завдання. Якщо встановити це значення на 100%, можна встановити максимальний рівень освітленості. Можна встановити нижчий відсотковий рівень для встановлення нового максимального рівня освітленості світильника за допомогою програми.


-Фональний рівень: фоновий рівень - це рівень освітленості значно нижчий за 100%, який використовується для економії енергії, коли простір не зайнятий.

-Спільний доступ до зайнятості в групі: Груповий розподіл зайнятості - це налаштована функція, яка дозволяє HBEAIR ділитися своїм місцевим статусом виявлення зайнятості та контрольними лампами відповідно. Поки в групі виявляється присутність, світильники залишаються включеними на рівні фонового освітлення в незайнятих районах.

-Поведінка групового світла: Поведінка групового світла - це конфігурована функція, яка дозволяє вибрати, як інші світильники в групі реагують на зайнятість, виявлену світильником у групі. Варіанти - рівень фонового освітлення та рівень завдання на місцях.


-Режим заповнення: Режим заповнення - це конфігуруваний рівень освітленості для світильників у незайнятих районах, поки в інших місцях групи є зайнятість, є 3 варіанти на вибір:
Режим автоматичного ввімкнення / вимкнення: освітлення автоматично вмикається та вимикається на основі виявлення зайнятості та налаштувань затримки часу.
Увімкнення / автоматичне вимкнення вручну: Індикатори вмикаються вручну за допомогою бездротового перемикача та вимикаються автоматично як датчик вакансії.
Увімкнення / вимкнення вручну: Індикатори вмикаються та вимикаються вручну за допомогою бездротового перемикача. Цей режим просто не використовує функцію зондування зайнятості.

-Контроль на основі денного світла: коли ввімкнено управління на основі денного світла і якщо виявлено заповнення, світильники залишаються завжди ввімкненими на каліброваному рівні освітленості на основі збирання денного світла, як обговорювалося вище. Якщо достатньо денного світла, ця ситуація призводить до вищих витрат енергії.


-Залежне перемикання від денного світла: коли ввімкнено управління на основі денного світла і доки виявляється зайнятість, світильник ніколи не вимикає світло. Навіть при найяскравіших рівнях денного світла світильник зменшується до рівня фонового освітлення; така ситуація призводить до вищих енергетичних витрат. Завдяки функції денного світла (DDS), якщо достатньо денного світла, датчик вимикає світильник, що призводить до менших витрат енергії. Датчик вимикає світло, коли:
світильник вже ввімкнено і було налаштовано режим автоматичного увімкнення / вимкнення та виміряний рівень освітленості на місцевому датчику перевищує порогове значення (150% від встановленого значення денного світла) протягом більше 15 хвилин.
15 хвилин скидається, як тільки одна з наведених умов не виконується. Час згасання вимкнення світла становить ~ 30 секунд.
Датчик вмикає світильник (и), коли: рівень освітлення на місцевому датчику нижче заданого значення регулювання денного світла та
у приміщенні виявляється присутність, як локальна, так і де-небудь. Запит “Ввімкнено вручну” відмінює DDS, світильник (и) вмикається (і) і час часу 15 хвилин скидається. Це пов’язано з тим, що користувач очікує контролю освітленості при ручному натисканні кнопки.

-Залежність від денного світла: з функціональністю, залежною від денного світла (DDO), за наявності достатнього денного світла разом із виявленням зайнятості світильники не вмикаються, поки рівні денного світла не стануть недостатніми, тобто нижче встановленого значення регулювання денного світла. З цього моменту вихідні рівні освітлення вмикаються та регулюються, щоб компенсувати відсутність денного світла. Таким чином зменшуються енергетичні витрати. Іншими словами, коли DDO увімкнено, датчик утримує вимкнене світло, зберігаючи достатньо світла в кімнаті для кінцевого користувача, коли: спочатку світло було вимкнено через вільну кімнату та присутність, як місцева, так і де-небудь в групі, була виявлена ​​і було налаштовано режим автоматичного увімкнення / вимкнення та виміряний рівень освітленості перевищує 150% від заданого значення денного світла. Коли виміряний рівень освітлення опускається нижче заданого значення регулювання денного світла, світло знову вмикається.

Групування та зонування

Групування дозволяє кільком світильникам підключатися один до одного за допомогою мережі Zigbee та відображати статус заповнення. Згруповані світильники можна налаштувати на бажану поведінку для виявлення присутності на основі налаштувань установника, наприклад поведінку світла решти світильників можна налаштувати на максимальну яскравість (у подальшій документації це називається «рівень завдання на місцях») або рівень фонового освітлення.
Зонування дозволяє підгрупувати світильники. У промислових установках, таких як склади, було б корисно включити прохід на рівень польових завдань, тоді як сусідні проходи вмикаються і переходять на рівень фонового освітлення при виявленні присутності. В іншому випадку, якщо автонавантажувач виходить на дуже довгий прохід, було б вигідно лише довести перші 5 світильників, наприклад, до максимального рівня яскравості / польового завдання, а решту світильників у проході до рівня фонового освітлення. Це дозволяє уникнути ефекту тунелю, заїзду, прогулянки в темний тунель або непотрібного освітлення всього проходу.

Складський прохід

Ось приклад поведінки розподілу зайнятості в групах та зонування поведінки в складському додатку.

1. Світильники можна згрупувати разом або додатково розділити на зони
2. Світильники у верхньому проході затемнюються до рівня завдання зонами, коли виявляється рух
3. Світильники у верхньому проході затемнюються до рівня фону після періоду витримки
4. Зона 1 в нижньому проході може затемнюватися до рівня завдання, а зони 2/3 - до рівня фону, коли виявляється рух

5. Зони 2/3 затемнюються від фону до рівня завдання, коли виявляється рух
6. Світильники у верхньому проході вимикаються після закінчення тривалого періоду

Рекомендована продукція

Розрахунок проекту
Для розрахунку проекту введіть свої дані і ми Вам зателефонуємо з більш детальною інформацією

Розрахунок проекту

Розширений доступ до каталогу продукції.
Перегляд модифікацій світильників і їх світлотехнічних характеристик.
Замовити
Підбір аналогів
Для підбору аналогів введіть свої дані і як тільки ми підберемо аналоги ми Вам зателефонуємо з більш детальною інформацією.

Підбір аналогів

Для підбору аналогів залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.
Замовити
1