UkRu

ФУНКЦІЯ “КОРИДОРА”

Розрахувати проект

Профіль: "ніколи не вимикається", 1 хв, 30 хв

Світильники з вбудованою функцією "коридору" - це дуже простий і високоефективний спосіб зменшення споживання енергії. Скрізь, де світло має забезпечуватися цілодобово із встановлених законом причин, функція коридору допомагає забезпечити правильне освітлення в поєднанні з енергоефективною та економічно ефективною роботою. Автоматичне перемикання засноване на присутності / русі із встановленою на місці затримкою часу відповідно до вимог замовника, коли жодна присутність не виявляється, рівень освітленості зменшується від 100% до 10%, заощаджуючи до 60% споживання енергії. Функція "коридору" не різко вимикає освітлення, але зменшує його до рівня 10%. Залежно від вибраного профілю пристрій залишається на такому рівні освітленості (профіль “ніколи не вимикається”) або повністю вимикається після відповідної затримки (профіль “Вимкнути”).

Ця економічна форма цілодобового освітлення ідеально підходить для пішохідних підземних переходів, підземних залізничних станцій, сходових клітин, кіосків банкоматів, телефонних кіосків, готелів, громадських будівель та лікарень.

Продукт

Драйвер COR з функцією "коридору" (ніколи не вимикається)
Драйвер COR1min з функцією "коридору" 1 хв (вимкнути через 1 хв)
Драйвер COR30min з функцією "коридору" 30min (вимкнути через 30 хв)
МВ Вбудований мікрохвильовий (МВ) датчик руху з контролем увімкнення / вимкнення

Функціональність:

Опція COR:

Стандартний профіль "Ніколи не вимикається" (A ... 100%, B ... 10%, час затухання 32 с, ніколи не вимикається).Якщо присутності / руху не виявлено, з цього часу баласт тьмяніє до досягнення значення відсутності світла. Це відповідає параметрам за замовчуванням.

Опція COR1min:

Профіль 2 «Вимкнути» (A ... 100%, B ... 10%, Час згасання 32 с, вимкнути через 1 хвилину).
Якщо присутності / руху не виявлено, з цього часу баласт згасає, поки не буде досягнуто значення відсутності, а якщо присутності не буде виявлено протягом наступної хвилини, баласт повністю вимикається.

Опція COR30min:

Профіль 3 “Вимкнути” (A ... 100%, B ... 10%, Час затухання 32 с, вимкнути через 30 хвилин).
Якщо присутності / руху не виявлено, з цього часу баласт згасає до досягнення значення відсутності світла, а якщо присутності не виявляється протягом наступних 30 хвилин, баласт повністю вимикається.

Світильники зберігають світлову потужність 10%
Коли вбудований мікросенсор виявляє рух, світильник збільшує свою потужність до 100%
Через деякий час, коли мікросенсор не виявляє подальшого руху, світильник повернеться до 10% світлової потужності в стандартній комплектації
Світильники залишаються на рівні 10% світлової віддачі
Або вимкніть, якщо час вимкнення було попередньо запрограмовано

Рекомендована продукція

Розрахунок проекту
Для розрахунку проекту введіть свої дані і ми Вам зателефонуємо з більш детальною інформацією

Розрахунок проекту

Розширений доступ до каталогу продукції.
Перегляд модифікацій світильників і їх світлотехнічних характеристик.
Замовити
Підбір аналогів
Для підбору аналогів введіть свої дані і як тільки ми підберемо аналоги ми Вам зателефонуємо з більш детальною інформацією.

Підбір аналогів

Для підбору аналогів залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.
Замовити
1