UkRu

Димування вуличного світлодіодного освітлення

Розрахувати проект

Автономне трирівневе затемнення

Функція димування вуличного світлодіодного освітленнядопомагає гнучко адаптувати вуличне та зовнішнє освітлення до різноманітного нічного життя міст та муніципалітетів та забезпечує значну економію енергії. Він пропонує три різні функції управління та затемнення в одному електронному приладі управління:

DALI - цифровий інтерфейс для двонаправленого зв'язку
CDIM - затемнення за допомогою лінії управління
ADIM - автономне дворівневе затемнення

Продукти:
Драйвер DALI з інтерфейсом DALI
Затемнення драйвера CDIM за допомогою лінії управління
Драйвер ADIM з автономним дворівневим затемненням

CDIM - опівночний знижувальний вимикач використовується в установках, де крім лінії електропередачі доступна лінія управління (комутована фаза). Комутована фаза підключається до клемної плати вуличного освітлювального приладу, а зовнішній привід використовується для початку і кінця затемнення. Параметри затемнення (наприклад, рівні затемнення та час затухання) попередньо встановлені на заводі.

Встановлення із зовнішньою лінією управління для роботи CDIM
Робота CDIM - світловий потік з часом: рівень тьмяного світла.

ADIM - автономне затемнення призначене для затемнення без жодної зовнішньої контрольної проводки та допомагає економити енергію та зменшувати світлове забруднення, навіть якщо доступна лише лінія електропередачі. Під час роботи ADIM світильники вуличного освітлення виконують заздалегідь заданий профіль затемнення, який можна запрограмувати на заводі. Автономне затемнення регулюється вбудованим таймером, який регулює профіль затемнення відповідно до попередньої ночі (робота від увімкнення до вимкнення).

Встановлення без зовнішньої лінії управління для роботи ADIM
Робота ADIM - світловий потік з часом: з одним або двома рівнями затемнення

Приклад: о 19 годині вуличні ліхтарі вмикаються, а о 6 годині вимикаються. У цьому випадку ми маємо 11 годин тривалої роботи, середня точка в цьому випадку - 5,5 годин, що робить "природну північ" о 00:30, тому потужність знижується до 50% роботи о 22:30 (00:30 - 2 год) , повертається до 100% роботи о 04:30 (00:30 + 4 год.). Для обчислення контрольної точки перемикач живлення завжди приймає середнє значення останніх 4 робочих часів. Економія енергії близько 70 відсотків. Більшої економії енергії можна досягти, встановивши нижчий / довший рівень роботи протягом ночі або більше кроків зменшення потужності. Будь ласка, додайте цю інформацію, розмістивши замовлення.

Застосування:

Рекомендована продукція

Розрахунок проекту
Для розрахунку проекту введіть свої дані і ми Вам зателефонуємо з більш детальною інформацією

Розрахунок проекту

Розширений доступ до каталогу продукції.
Перегляд модифікацій світильників і їх світлотехнічних характеристик.
Замовити
Підбір аналогів
Для підбору аналогів введіть свої дані і як тільки ми підберемо аналоги ми Вам зателефонуємо з більш детальною інформацією.

Підбір аналогів

Для підбору аналогів залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.
Замовити
1