UkRu

Освітлення орієнтоване на фізіологічні потреби людини

Розрахувати проект

Освітлення орієнтоване на фізіологічні потреби людини

Моделювання природного світла

Освітлення орієнтоване на фізіологічні потреби людини (HCL), яке також можна назвати людським фактором у освітленні, біофілії чи інших умовах, стає наступним великим кроком у освітленні. Це може стати більш значущим, ніж Едісон, створюючи лампочку, оскільки HCL може не тільки забезпечити хорошу якість візуального освітлення, енергоефективність та стійкість за розумну ціну, але також може покращити циркадні ритми, коротко- та довгострокову настороженість, сон, настрій , гострота зору, сприйняття та продуктивність – продуктивність. HCL забезпечує як гостроту зору, так і біологічні переваги.

На додаток до денного світла, спеціалізовані фіксовані спектральні та регульовані (затемнення та зміна кольору Кельвіна або кольору) світлодіодні вироби з вдосконаленим управлінням вже доступні та економічно ефективні і повинні стати стандартом для бізнесу, освіти, лікарні, житлових будинків та більшості інших програм набагато раніше, ніж люди думають. Протягом п’яти років, а може і лише трьох, люди, мабуть, озирнуться назад і здивуються, як вони жили із цим старим освітленням. Згадайте, як це було до того, як у вас був смарт-телефон!
Переваги щодо добробуту та продуктивності та продуктивності, які можна назвати "м'якою" економією, зазвичай зменшують типову "жорстку" економію за рахунок зниження рахунків за електроенергію та зменшення витрат на обслуговування. Дуже важливим є те, що HCL забезпечує як „жорстку“, так і „м’яку“ економію. HCL показує справжню цінність освітлення і робить освітлення набагато більше, ніж товар, саме так більшість людей розглядають його протягом десятиліть. Тож зараз ідеальний час для HCL, і це можна вважати марною можливістю не робити.

Продукція:

TWВбудоване джерело світла та драйвер для регульованого білого управління 2700-6500 K

Гармонія з природним циклом освітлення Землі

Важливим припущенням є твердження, що покращення освітлення може покращити стан здоров’я. Тим не менш, не дивно стверджувати, що ретельно розроблене освітлення може допомогти, навіть правильним, циркадним ритмам у людей. З часом люди еволюціонували в гармонії з природним циклом освітлення Землі, який має низький рівень освітленості та низьку кореляцію кольорових температур (CCT) рано вранці, високий рівень освітленості та високі CCT в середині дня, низький рівень освітленості та низький CCT ввечері, і надзвичайно низький рівень освітленості та середній CCT під місячним світлом. Ці різні рівні освітленості лежать в основі цілодобового внутрішнього годинника людини, який інакше визначається як циркадний ритм. До 200 років тому 90% нашого часу неспання проводилося на вулиці. Зараз більшість із нас проводить 90% часу в приміщенні з електричним освітленням. Поки ми працюємо, наше освітлення зазвичай встановлюється на одному рівні освітлення з постійним CCT - це не узгоджується з циркадними ритмами. Без регулярного та прямого впливу такого динамічного освітлення циркадний ритм може порушитися, що може призвести до проблем зі здоров’ям. Зокрема, світло і темрява контролюють вироблення гормонів. Протягом дня при природному циркадному ритмі виділяється відповідна кількість дофаміну для задоволення, настороженості та координації м’язів; серотонін для контролю імпульсів та тяги до вуглеводів; і кортизол для реагування на стрес. Протягом ночі мелатонін дозволяє спати та освіжає наш організм. Нещодавнє дослідження, зокрема, виявлення власне світлочутливих клітин гангліозної сітківки (ipRGC) в наших тілах, виявилося дуже важливим для встановлення власного внутрішнього годинника, так би мовити. Вони особливо чутливі до світла, багатого вмістом синього, наприклад, середнього дня, яке може становити до 10 000 тис. Це особливо примітно тим, що вміст синього світла пригнічує мелатонін і стимулює вироблення дофаміну, серотоніну та кортизолу, а це означає, що більший вплив його вдень може призвести до того, що люди будуть більш пильними та продуктивними на роботі або навіть у нічні зміни. У той же час вночі таке порушення мелатоніну може спричинити проблеми зі сном.

Зміну CCT можна отримати за допомогою світлодіодних джерел світла, змішуючи тепле і прохолодне світло, регулюючи інтенсивність протилежних сторін. Його також можна отримати, змішуючи деякі світлодіоди певних кольорів, отримуючи кращі результати, але за значно вищих витрат.

Переваги та гідність HCL:
-Індивідуальне, орієнтоване на людину освітлення;
-Моделювання природного світла;
_Кращий комфорт, здоров'я, продуктивність та сон;
-Підтримує циркадне коло;
-HCL може бути реалізований як самостійно, так і як більші системні рішення

Параметри управління освітленням людини
Існує два простих способи управління затемненням та зміною кольору Кельвіна або кольору:
-Використання розумних пристроїв, таких як смартфон або планшет;
-За допомогою кнопки (затемнення перемикача)

Двоколірне температурне (2700K або 6500K) джерело світла можлива координатна зміна діапазону та відхилення від кривої Планккіана

Рекомендована продукція

Розрахунок проекту
Для розрахунку проекту введіть свої дані і ми Вам зателефонуємо з більш детальною інформацією

Розрахунок проекту

Розширений доступ до каталогу продукції.
Перегляд модифікацій світильників і їх світлотехнічних характеристик.
Замовити
Підбір аналогів
Для підбору аналогів введіть свої дані і як тільки ми підберемо аналоги ми Вам зателефонуємо з більш детальною інформацією.

Підбір аналогів

Для підбору аналогів залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.
Замовити
1