UkRu

Рішення для аварійного освітлення

Розрахувати проект

Лінза оптична

Більшість світильників Northcliffe Lighting можуть бути оснащені різними аварійними комплектами для різних ринків та різних застосувань.

Продукти

EM3 Аварійна версія 3 години
EM3B Emergency версія 3 години (найкраща доступна технологія)
EM3A Emergency, оснащена автономною системою тестування, 3 години
EM3D Emergency 3 години з інтерфейсом DALI
EM3LER Аварійна версія 3 години, лінза для шляху евакуації
EM3LOA Emergency версія 3 години, лінза для відкритих майданчиків

Варіанти аварійного набору

EM3 (NOVA LED): Аварійний перетворювач Nova LED є універсальною конструкцією для використання з більшістю світлодіодних світильників, які працюють з драйверами постійної потужності. Це аварійний акумуляторний блок, який використовує електронні схеми для перетворення енергії, що зберігається в акумуляторі, у постійну напругу та струм, необхідний для керування навантаженням світлодіодів. Блок може бути встановлений як технічний, так і необслуговуваний блок, і це дозволяє використовувати однакові світлодіодні прилади як для нормальної, так і для аварійної роботи. Кожен блок включає акумулятор, світлодіодний індикатор заряду, тестовий вимикач та аварійний модуль живлення.

EM3B: Аварійний перетворювач із найкращою доступною на ринку технологією, призначений для використання з більшістю світлодіодних світильників. Кожен блок включає акумулятор, світлодіодний індикатор заряду та модуль аварійного живлення. Тестовий вимикач можна встановити додатково.

EM3A: Аварійний перетворювач із функцією самоперевірки, який є універсальним для більшості світлодіодних світильників. Світильники з автономною системою тестування включають автоматичну самодіагностику через рівні проміжки часу. Кожні сім днів перевіряється правильність роботи модуля, світла та акумулятора. Один раз на рік перевіряється ємність акумуляторів, імітуючи збій мережі та проводячи перевірку працездатності. Двоколірний світлодіодний індикатор стану відображає джерело живлення та заряд акумулятора. Світильник з автономною системою випробувань також має глибокий захист від розряду.

EM3D: Аварійний перетворювач з інтерфейсом DALI та функцією автоматичного тестування, який є універсальним для більшості світлодіодних світильників і сумісний з усіма системами, що регулюються та не регулюються. Усі аварійні підрозділи мають індивідуальну адресу. Індивідуальна опція програмування дає можливість використовувати функції, які перевищують стандарт DALI. Один раз на рік перевіряється ємність акумуляторів, імітуючи збій мережі та проводячи перевірку працездатності. Двоколірний світлодіодний індикатор стану відображає джерело живлення та заряд акумулятора. Світильник з автономною системою випробувань також має глибокий захист від розряду.

Серія аварійних наборів EM3LOA та EM3LER - це найновіша лінійка варіантів, що поєднує високоефективні світлодіодні джерела світла та найновішу оптику, призначену для освітлення відкритих ділянок або шляхів евакуації. Високоефективна світлодіодна версія, що забезпечує надзвичайні ситуації, забезпечує високоефективне аварійне освітлення в комерційних будівлях, де естетика має першочергове значення, наприклад, в офісах, в роздрібній торгівлі чи на підприємствах гостинності та відпочинку. Тоді як типові аварійні світильники на шляху евакуації повинні бути розташовані на кожні 3 - 7 метрів для досягнення необхідного рівня освітленості, оптимізована оптика EM3LOA та EM3LER може забезпечити відстань до 17 метрів вздовж евакуаційних шляхів та до 9 метрів на відкритих майданчиках. на висоті стелі, що суттєво впливає на зменшення кількості необхідних аварійних світильників і, як наслідок, на витрати на встановлення та подальше обслуговування.

EM3LOA: Аварійний перетворювач з додатковим джерелом світла. Цей пристрій забезпечить максимальну вихідну потужність 2 Вт в аварійному режимі. Він розроблений, щоб бути високоефективним і високонадійним. У цьому пристрої є чотири функції: перезарядка; над розрядом; захист від перегріву та зворотного захисту акумулятора Цей аварійний комплект працює як необслуговуваний, забезпечує аварійне освітлення відкритих майданчиків. Коли мережа виходить з ладу, прожектор забезпечує освітлення протягом 3 годин. Аварійний прожектор просто встановлюється в корпусі світильника.

EM3LER: Аварійний перетворювач з додатковим джерелом світла. Цей пристрій забезпечує максимальну вихідну потужність 2 Вт в аварійному режимі. Він розроблений, щоб бути високоефективним і високонадійним. У цьому пристрої є чотири функції: перезарядка; над розрядом; захист від перегріву та зворотний захист акумулятора. Цей аварійний комплект працює як необслуговуваний, забезпечує аварійне освітлення для освітлення маршруту евакуації. Коли мережа виходить з ладу, прожектор забезпечує освітлення протягом 3 годин. Аварійний прожектор просто встановлюється в корпусі світильника.

Фотометрія EM3LOA / EM3LER

L1 - відстань від стіни до першого кріплення
L2 - відстань між світильниками
H- висота стелі

EM3LER - 2 Вт / 184 лм хв. 1lxEM3LOA - 2 Вт / 118 лм хв. 0,5lx
H, mL1, mL2, mH, mL1, mL2, m
2,507,5172,53,58
3,00818,5349
3,508203,54,510
4,0082044,511
4,507204,5511,5
5,005205512
6,003,5156513

LER

LOA

Застосування:

Рекомендована продукція

Розрахунок проекту
Для розрахунку проекту введіть свої дані і ми Вам зателефонуємо з більш детальною інформацією

Розрахунок проекту

Розширений доступ до каталогу продукції.
Перегляд модифікацій світильників і їх світлотехнічних характеристик.
Замовити
Підбір аналогів
Для підбору аналогів введіть свої дані і як тільки ми підберемо аналоги ми Вам зателефонуємо з більш детальною інформацією.

Підбір аналогів

Для підбору аналогів залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.
Замовити
1