UkRu

Про компанію

NORTHCLIFFE (Нордкліфф) – це орієнтована на споживача компанія, що керується інноваційними рішеннями, яка виробляє світильники для промислового освітлення, а також надає послуги з дизайну освітлення та технічний консалтинг для клієнтів у всьому світі. Компанія була заснована в 1993 році з підрозділами у Великобританії, Ірландії, Литві, Росії та Україні, і з тих пір вона стала одним з найбільших незалежних виробників освітлення в Центральній та Східній Європі. Швидке зростання було досягнуто за останні 25 років, коли поточна виробнича потужність щорічно сягає 3,5 млн. освітлювальних приладів.

Наша місія

Наша місія – зробити життя світлішим, завдяки світловим рішенням, які легко встановлювати, а також, які є інноваційними, надійними та доступними за ціною при неперевершеному обслуговуванні клієнтів.

Сучасний асортимент перевищує 5200 видів освітлювальних приладів для офісів, навчальних та торгових закладів, а також для медичних, виробничих приміщень та зовнішнього застосування.

Наші знання про освітлення, в поєднанні з широким спектром новітніх технологій, енергоефективних та екологічно чистих рішень, роблять нас надійним партнером для будь-якого проекту.

Чому ми?

Найвищий рівень технічної підтримки

Наша технічна команда завжди готова допомогти у процесі вибору найбільш підходящого продукту для конкретного застосування, а також у проектуванні, розрахунку та візуалізації сцен освітлення для окремих кімнат, цілих поверхів або будівель та відкритих майданчиків.

Продукція ​​з високоякісних компонентів

NORTHCLIFFE використовує найсучасніші технології, деякі з них унікальні та запатентовані, для виробництва ефективних продуктів для простого монтажу, а також для ефективного зберігання та транспортування.

Системи управління якістю

Визнано, що задоволення споживачів можна отримати лише шляхом надання високоякісного продукту. Постійне вдосконалення якості товару розглядається як єдиний спосіб підтримувати високий рівень задоволеності споживачів.

З ким ми працюємо

Власники, директори та головні енергетики промислових підприємств, складських комплексів, великих торгових мереж.
Організації, які проектують системи освітлення промислових підприємств, складських комплексів, торгових центрів.
Монтажні організації систем освітлення для промислових підприємств, складських комплексів, великих торгових центрів.
Розрахунок проекту
Для розрахунку проекту введіть свої дані і ми Вам зателефонуємо з більш детальною інформацією

Розрахунок проекту

Розширений доступ до каталогу продукції.
Перегляд модифікацій світильників і їх світлотехнічних характеристик.
Замовити
Підбір аналогів
Для підбору аналогів введіть свої дані і як тільки ми підберемо аналоги ми Вам зателефонуємо з більш детальною інформацією.

Підбір аналогів

Для підбору аналогів залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.
Замовити
1